تبلیغات
ققنوس باش

ققنوس باش
نویسندگان

ماهی‌های قرمز کوچولو نیز با شیر بزرگ و قوی می‌شوند.

ماهی های شیر خوار، همان ماهی های رنگی کوچولوی اکواریوم هستند. ببینید چطور با تغذیه شیر، بزرگ و حجیم شده اند. این ماهی ها تاییدی بر نقش مهم شیر در تغذیه و روند رشد هستند.

نمایشگاه جانوران و گیاهان آبزی هانزو اکواریوم Hanzhou Aquarium در کشور چین در حال حاضر تبدیل به یک قطب گردشگری و توریستی شده است. مکانی که تنها برای خرید ماهی های رنگی و جانوران اکواریمی تعلق داشت.این ابتکار جالب توسط صاحب نمایشگاه ، آقای دینگ فنگ Ding Feng 47 ساله صورت گرفته است.

او می گوید: من از ماه ها پیش شیر دهی به ماهی های آکواریومی را شروع کردم. البته من به آنها شیر خشک می دهم. کمی طول کشید تا ماهی ها به این نوع تغذیه عادت کنند. و حالا آن را خیلی دوست دارند و برای خوردن آن باهم رقابت می کنند.همه همکارانم نیز همین رویه را پیش گرفتند. چرا که ماهی ها با تغذیه شیر خشک بسیار قوی، بزرگ، سالم و طول عمر بیشتری پیدا کرده و می توان آنها را به قیمت خوبی فروخت.

همچنین این مرد چینی در ازای دریافت مبلغی به بازدیدکنندگان اجازه می دهد با شیشه شیرهای آماده به ماهی ها ی نمایشگاه شیر دهند. این ابتکار جالب وهیجان انگیز، بسیار پر طرفدار و مورد توجه افراد، بخصوص بچه ها قرارگرفته است.


 

منبع : http://www.hamshahrionline.ir/news-115366.aspx

پی نوشت :
[ یکشنبه دهم مهر 1390 ] [ ساعت 10 و 00 دقیقه و 00 ثانیه ] [ یاسی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

باشد که هر کس در درونش ققنوسی باشد تا ابدیت.....!!
...............................................
ققنوس یک پرندهٔ مقدس افسانه ای است که می‌تواند در اساطیر ایران، اساطیر یونان، اساطیر مصر، و اساطیر چین یافت شود.دربارهٔ این موجود افسانه‌ای گفته می‌شود که وی مرغی نادر و تنهاست و جفتی و زایشی ندارد. اما هزار سال یکبار، بر توده‌ای بزرگ از هیزم بال می‌گشاید و آواز می‌خواند و چون از آواز خویش به وجد و اشتیاق آمد، به منقار خویش آتشی می‌افروزد و با سوختن در آتش تخمی از وی پدید می‌آید که بلافاصله آتش می‌گیرد و می‌سوزد و از خاکستر آن ققنوسی دیگر متولد می‌شود. ققنوس در اغلب فرهنگ‌ها، نماد جاودانگی و عمر دگربار تلقی شده‌است.امّا برخی فرهنگ‌ها ویژگی‌های دیگر هم به او نسبت داده‌اند. از جمله در مورد او گفته شده: اشک ققنوس زخم را درمان می‌کند، ققنوس صدای دل نشینی دارد، موسیقی از آوای او پدید آمده‌است و...گرچه ققنوس در اساطیر ملل آسیایی همچون چین و ایران جایگاه ویژه‌ای دارد، امّا برخی معتقدند که اسطورهٔ ققنوس از مصر باستان برخاسته، به یونان و روم رفته، و هم سو با باورهای مسیحیت شاخ و برگ بیشتری یافته‌است.
موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

.

entezar
این سایت را حمایت می کنم
بانك اهداكنندگان سلولهای بنیادی ایران